
@tesa.cuina @tesa_cuina
A tarhonyát nem ismertem. finom ételnek tűnik!!! Bon appetìt !! @Andi1980

farida Sulthan 🇮🇩 (IG. Malika02782) @faridaSulthan_0107
❣️🌸💐💖🌺💮❤️❣️🌸💐💖🌺💮❤️❣️🌸💐💖🌺💮❤️❣️🌸💐💖🌺💮❤️❣️🌸💐💖🌺

Csak_Zsuzsi☁️ @Rosman_zsuzsi
Szia Andi tegnap megcsináltam a receptedet és egyszerűen nagyon jó! Köszi, hogy mindig likeolod, amit kiteszek. Ma kimegyünk falura és kemencében sült hús receptet fogok kitenni, ha megcsinálod remélem ízleni fog!(Nem muszáj) Ha esetleg tényleg megszeretnéd csinálni, és, ha nincs kemencéd, akkor simán meg lehet csinálni sütőben.🌞🪻

Andi1980 @Andi1980
@Cicuska_3Szia Zsuzsi!Köszönöm a visszajelzésed,sajnos nincs kemencém de majd sütőben megcsinállom.Szép napot!🌞🪻

Csak_Zsuzsi☁️ @Rosman_zsuzsi
@Andi1980 köszönöm szépen a választ még 30 perc és kiteszem a receptet, addig is kellemes délutánt !🌞

Falun készült receptek @Zsuzsicica
@Andi1980 kész, én vagyok az csak ez egy másik profil de ott a recept






