Orangeat @Orangeat_030507
Szia! Benne van a bevezetőben, hogy 250 ml, szóval 2,5 dl. Jó sütögetést! :)

जेडएवीईगजेड आरमैंटीए @cook_7452532
Igen utolag mar eszrevettem😊Koszonom mar kivancsian varom milyen lesz😊
Mikoláné Balogh Rózsa @Mamo_6615912
Kedves Hölgyem!
Fahéjjal is megsütöm, de a fiam csokiimádó. Mennyi csokival készítsem, ill. ha gyümölcs+csoki is menne bele, akkor milyen mennyiséget javasol belőlük?
Válaszát előre is nagyon köszönöm!
Fahéjjal is megsütöm, de a fiam csokiimádó. Mennyi csokival készítsem, ill. ha gyümölcs+csoki is menne bele, akkor milyen mennyiséget javasol belőlük?
Válaszát előre is nagyon köszönöm!
Orangeat @Orangeat_030507
Kedves Rózsa!
Nem hinném hogy csokival működne a recept. Ha csokis -gyümölcsöset szeretne,akkor nézze meg a szedres csokis receptemet.😊 Az tényleg a két említett receptre épül. ☺Kellemes napot!
Nem hinném hogy csokival működne a recept. Ha csokis -gyümölcsöset szeretne,akkor nézze meg a szedres csokis receptemet.😊 Az tényleg a két említett receptre épül. ☺Kellemes napot!


