
Kommentek
Mézes keksz

Végh-Szentai Beatrix @cook_88
Szia!
Bocsánat előre is a hülye kérdésért, de ha sütőporos mézeskalácsfűszerem van, kihagyhatom a receptedből a szódabikarbónát? Jövő hét utáni hétvégén csinálnám meg, azért kérdezem, mert akkor megpróbálok sima mézeskalácsfűszert beszerezni... :) Nagyon szépen köszönöm!
Bocsánat előre is a hülye kérdésért, de ha sütőporos mézeskalácsfűszerem van, kihagyhatom a receptedből a szódabikarbónát? Jövő hét utáni hétvégén csinálnám meg, azért kérdezem, mert akkor megpróbálok sima mézeskalácsfűszert beszerezni... :) Nagyon szépen köszönöm!

Kovácsné Tóka Renáta @Gida78
Szia !Hát sütőporral nem próbáltam...próbálj inkább másik fűszert venni..vagy ha nincs akkor te is készíthetsz fűszerkeveréket..fahéj-szegfűszegből

Végh-Szentai Beatrix @cook_88
Köszönöm szépen :) majd jelentkezem a fotós kommenttel, ha elkészültek :)

Végh-Szentai Beatrix @cook_88
Szia! Szemezek nagyon a recepteddel, hogy megcsinálom adventi naptárnak, de nem tudom hogy 24 napig hogyan maradnak ehetők... Egyesével csomagolnám, és arra gondoltam, hogy folpackban talán nem száradna ki... Szövet szütyőbe tenném egyesével besomagolva a kekszeket... :)
Esetleg tudsz adni tippet, hogy mibe csomagolva őrizheti meg a süti az eredeti formáját ennyi ideig? :)
Nagyon szépen köszönöm előre is!
Esetleg tudsz adni tippet, hogy mibe csomagolva őrizheti meg a süti az eredeti formáját ennyi ideig? :)
Nagyon szépen köszönöm előre is!

Kovácsné Tóka Renáta @Gida78
Szia,mi december elején sütjük..de volt,hogy szilveszterkor is maradt,4-6 kg-ból..:) igaz én dobozban tárolom..de szerintem kis zacsikba berakva bekötözve semmi bajok nem lesz..lehet kicsit szárazabb lesz..:( Kikkben lehet kis zacsikat kapni,meg talán Aldiban is láttam tavaly is,kis masni..és díszes :)

Végh-Szentai Beatrix @cook_88
Nagyon szépen köszönöm a segítséget ☺️ majd jelentkezem képekkel ha elkészült ☺️
