
Kommentek
Kukoricasaláta

osyna @cook_6659597
Nagyon jó és főként gyors recept. A sorrendhez egy rövid vélemény.
Én a kész (többnyire Globus) majonézt mindig lágyítom. Gyakorlatilag ugyanazok az alkotórészek, mint amiket Te használtál a kukoricasalátához, csak elsőként 1 teáskanál mustárhoz hozzáteszem a majonézt, kicsit rásózok, borsot is teszek bele, esetleg pár csepp citromlét, majd a jól felkevert tejfölből 2-3 evőkanállal. Az egészet jól kikeverem - fakanállal, nem géppel - :-), ha savanyú lenne, kis stíviával édesítem. Próbáld ki bármilyen más majonézes salátánál.
Én a kész (többnyire Globus) majonézt mindig lágyítom. Gyakorlatilag ugyanazok az alkotórészek, mint amiket Te használtál a kukoricasalátához, csak elsőként 1 teáskanál mustárhoz hozzáteszem a majonézt, kicsit rásózok, borsot is teszek bele, esetleg pár csepp citromlét, majd a jól felkevert tejfölből 2-3 evőkanállal. Az egészet jól kikeverem - fakanállal, nem géppel - :-), ha savanyú lenne, kis stíviával édesítem. Próbáld ki bármilyen más majonézes salátánál.

Murancsik Nori @cook_6657723
Mindig ez a recept szerint készítem el, nagyon finoom! Köszönöm a receptet’ :)
