Krisztián
Krisztián @19Dokk1
Szia!
Köszönöm neked ezt a csodás receptet!!
Egyszerűen imádom
Nagyon ügyes vagy 🥰🥰🥰
Krisztina Balázs
Krisztina Balázs @krisztina_balazs
@19780724K
Köszönöm szépen! Remélem neked is annyira fog ízleni, mint nekünk! ☺️
Krisztina Balázs
Krisztina Balázs @krisztina_balazs
@cook_26903766
Én online rendeltem, több oldalon is lehet találni belőlük. Van olyan is, ami édesítőve van. Akkor természetesen nem szükséges annyi édesítő,mint a receptben van.