Rózsa Erika
Rózsa Erika @Lacipapa62
Sajnos figyelmetlenség miatt én bele tettem mind 2 evő kanállal. Nem kell bele annyi. 2 teás kanál esetleg. Olyan sós lett a pogácsám szégyellem magam ,Család elött. Pedig amúgy nagyon finom.