Khushmeet Kaur Ghotra
Khushmeet Kaur Ghotra @Khushmeet_Kaur
Nagyon jól néz ki,el is akarom készíteni csak nem értem nem kell sütni???
Nyers a zab és a zabliszt így nem?
Krisztina Balázs
Krisztina Balázs @krisztina_balazs
@Khushmeet_Kaur
A zab nyersen is fogyasztható. Mivel nem tettem bele tojást így nem igényli a sütést. De ha szeretnéd egy kis sütőpor hozzáadásával meg lehet sütni tetszés szerint. 🤗
Khushmeet Kaur Ghotra
Khushmeet Kaur Ghotra @Khushmeet_Kaur
@krisztina_balazs köszönöm szépen ki próbálom először így sütés nélkül mert nagyon jól méz ki csak furcsa volt,eddig nem találkoztam sehol ilyennel.Nygyon szépen köszönöm,le mentettem jó pár recepted ki próbálom őket sorban👏👌🙏😋