
Kommentek
Kinder Bueno torta
Baranyi Vanessa @cook_7669325
A feher csokis kremet es a mogyoro kremes kremet ossze keverted?:)

Adrienn Császár Horváthné @csaszar_adrienn
@cook_7669325 két krém van benne, melyet külön rétegeztem. Fehér csoki nincs is benne.

Adrienn Császár Horváthné @csaszar_adrienn
@cook_7669325 A 3.,4. és 5.pontban leírtak alapjan.
Baranyi Vanessa @cook_7669325
@csaszar_adrienn bocsi tejcsokit akartam :) koszonom a valaszod 😘😘

Cecília Kövér-Parragi @Gerinc83
Szia! Azt szeretném kérdezni, hogy ha az 1. Krémet harmadolod, akkor a 2.krémet nem negyedeled? Ha a tetejére is azt kenünk, akkor 4 részre kell osztani? Az àll a receptben, hogy felèt kenjük rá az 1. Piskótánál az 1.krémre. Köszönöm.

