Kommentek

Kinder Bueno torta

Cecília Kövér-Parragi
Cecília Kövér-Parragi @Gerinc83
Szia! Azt szeretném kérdezni, hogy ha az 1. Krémet harmadolod, akkor a 2.krémet nem negyedeled? Ha a tetejére is azt kenünk, akkor 4 részre kell osztani? Az àll a receptben, hogy felèt kenjük rá az 1. Piskótánál az 1.krémre. Köszönöm.