
Kommentek
Piccalilli karfiollal

Péter Rozália @cook_rozi50
Lehet, hogy a hiba az "én készülékemben" van...., de nem értem.
Leöntöm a felesleges levet és erdőből?
A többi hozzávalót főzzük..., miben? Egy másik hozzáadott lében? Vagy csak pároljuk a saját levében (amit már egyszer leszűrtem róla)?
Nagyon szeretem az ilyen vegyes zöldséges savanyúságokat, ezért szeretném kipróbálni, melléfogás nélkül. Köszönöm, ha megírod.
Leöntöm a felesleges levet és erdőből?
A többi hozzávalót főzzük..., miben? Egy másik hozzáadott lében? Vagy csak pároljuk a saját levében (amit már egyszer leszűrtem róla)?
Nagyon szeretem az ilyen vegyes zöldséges savanyúságokat, ezért szeretném kipróbálni, melléfogás nélkül. Köszönöm, ha megírod.
(szerkesztve)

Smilylana @Smilylana
A zöldségekből egy éjszakán át felszabaduló felesleges levet lecsepegtetjük, de hozzáadunk 400 ml ecetet, amiben megfőzzük. Ellenkező esetben túl sok lesz a folyadék.
