Kommentek

Almás pite 🍎

Gabi 💖 Viktor
Gabi 💖 Viktor @gabvik
Kérlek ide is írd meg te mennyit szoktál a töltelékbe tenni Cukor, fahéj és citromlevet imádom a receptjeid csak kell a segítség pontosan, mert bizonytalan vagyok. Köszönöm előre is.
Szücs Györgyi/Georgyna 🍴🌼
Szücs Györgyi/Georgyna 🍴🌼 @georgyna
Szia! Azért nem írtam pontos mennyiséget, mert nem egyforma az ízlésúnk. A töltelékbe bátran mehet a cukor, és a fahéj, úgyis ki lesz az alma csavarva, mielőtt a tésztára kerül. De kb 2 e.k. cukor, 1 e.k. fahéj, és 2 t.k. citrom.