Kommentek

Keksztekercs

Monika
Monika @cook_111595185
a krém szinte ehetlen olyan édes.. a tésztához nekem még kellet adnom tejet mert kB össze se állt. hát többet nem készítem ez alapján....
Vikii ❤️
Vikii ❤️ @PolVik99
Hát, a visszajelzések alapján működik a recept, de lehet, hogy a tészta nem volt elég gyakorlott kezekben. 😇 Kitartás, legközelebb biztosan jobb lesz!☺️
Monika
Monika @cook_111595185
Gyakorlott kezekben volt az attól ne félj :) 15 éve főzök sütök napi szinten. . De a véleményem nem változott nem jó a recept ehetetlen a tészta is olyan édes a krém is...