
Kommentek
Babka recept

Krisztina Sztranyák @cook_34065065
Szia, tetszik a sütid, az a kérdésem, hogy jól értem, az egyik lapot pisztáciával, a másik lapot csokival töltöd? Vagy esetleg mindegyikre mindkét krémet kened? Köszi Krisztina

Gorbói Zsuzsanna @Zsuu4
Szia! Szabadon valasztott, nekem nem volt elég a pisztáciakrém, így mindkettőt egyszerre rákentem, így lett csokis-pisztáciás. 😊
