Brownie fánk

Nagyon szeretjük a browniet, de szerettem volna kipróbálni végre a fánk formákat, így vegyítettem 🤗
Brownie fánk
Nagyon szeretjük a browniet, de szerettem volna kipróbálni végre a fánk formákat, így vegyítettem 🤗
Elkészítés
- 1
A vajat felmelegítettem, hogy könnyebben össze lehessen dolgozni. Minden összetevőt a lisztet kivéve egy tálba helyezek és elkezdem szépen egy keverhető masszává keverni.
- 2
Majd a lisztet is hozzá öntöm egyenletes kevergetés közben.
- 3
Majd ha szépen csomó mentes a massza a szilikon formába öntöm. A sütőt előmelegítettem 180 C fokra alsó felső sütésen. Egészen addig sütöm, amíg a közepe már nem folyós egyáltalán.
- 4
Miután kisültek olyan rácsra helyeztem, ahol mindkét oldala egyformán tud hűlni.
És közben a csokik át gőz fölött megolvasztottam és a hűlt darabokat beleforgattam, majd hagytam teljesen kihűlni :) - 5
A végén 1 banánt lepürédítettem, és eper is volt még a kertben, így szépen meg díszítettem :)
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek










Szöveges kommentek