Biro Ibi
Biro Ibi @cook_6552363
Kedves Ancsi, kevés vízzel pótoltam. A kifliket nem sikerült le fényképezni mert hamar "elkeltek". Köszi a receptet!😘
Ancsi
Ancsi @ancsi
Kedves Ibi!
Örömmel olvasom, hogy nektek is ízlik! 🙂 🥰 Kedves egészségetekre! Ha megengedsz egy tanácsot elég a zsömléket csak 1x megszúrni hústűvel a tetején középen. 🙂
Biro Ibi
Biro Ibi @cook_6552363
Köszi szépen,Ancsika drága a tanácsot.Nem gondoltam,hogy ennyire mintások maradnak😁.Igazából egy kicsit elromlott a sütőm és nem voltam biztos benne. Szép estét 😘💖✨