Köszönöm a receptet! Nem most készült,és red helyett blue velvetet akartam(festék és a szódabikarbóna nem kedvelte egymást és zöld lett...vagy épp,mert a joghurtos változattal készült) de az ize remek! Ja és fehércsokit is raktam a krémbe. 😊