
Régen ettem ilyen uborkasalát, az én receptem hagyma nélkül volt de sajnos elvesztettem, így nem tudtam az adagokat. Ez alkalommal pontosan tartottam a recepted után magam🙂köszönöm szépen, már lent is van a pincébe. További kellemes napot!😘

Szép Ágnes 💇♀️ @szep_agi1973
@cook_6552363 kedves egészségükre váljék. Köszönöm, hogy az én receptemre került a választás. Nem lesz csalódás 🤗😘



