
Jo tanács: Tényleg kinyithatós formába készitsétek😂😂
Ezen kivül nagyon jó recept,nagyon finom habos babos sütemény😍😁
Ezen kivül nagyon jó recept,nagyon finom habos babos sütemény😍😁

Erika @Erika_77Nadszeg
Köszi szépen Ancsi, hogy elkészítetted! Így is nagyon gusztusos lett, de ha lehet tényleg kapcsos formában készítsd el legközelebb! Szép hétvégét kívánok neked.🥰🥰🌹💐


