Sajnos ekkor már egy kicsit “megdézsmált” állapotában sikerült lekapnom, de nagyon finom! Egyszerű és gyors recept! :)) köszi.
Viktória Vas
Viktória Vas @cook_11697349
Nagyon szívesen, örülök hogy ízlett! :)