Teljeskiörlésű galuskával csináltam, egyébként eszméletlen finom, köszi a receptet! :)
Dettike 😄
Dettike 😄 @Dettike19850629
Nagyon guszta Vivien! Majd én is ki próbálom!
Petite cuisine
Petite cuisine @Petite_cuisine
Örülök, hogy elkészítetted, és hogy ízlik!😁