Szangi75
Szangi75 @Szangi_75
Nagyon finom☺️☺️☺️
Varga Gábor
Varga Gábor @gabor
Nagyon örülök, hogy ízlett! 👍
Szangi75
Szangi75 @Szangi_75
Igen, én se, azért csináltam 😁
Próbáld ki😉
Brunoka
Brunoka @cook_6629702
Hü ha 😅1000 év ??? Nem szabad annyit várni, legalább minden 100 évben egyszer el kell készíteni 😉
Rozália
Rozália @n_rozalia
Nagyon finom csokoládét rá reszelni érdemes meg próbálni.💓👌☝