Dobai Emőke
Dobai Emőke @schemoke
Nagyon finom volt, köszönjük szépen! 😊
A fele rész liszthez zablisztet adtam és egy kis füstölt sajtot a tésztába.
Pekár Krisztina
Pekár Krisztina @bubiss92
Nagyon ötletes, biztosan finomra sikerült 😊