Ewyca
Ewyca @cook_6562612
Főzök már pár éve, de mivel nem vagyunk nagy levesesek így ritkán csinálok levest. Viszont úgy gondoltam a húslevest el kell készítenem(életem első húslevesét) . Pulyka aprólékból csináltam. Finom lett :P köszönöm a receptet