
Köszönöm, Leila, nagyon jól sikerültek a cipók! Megbírta a levest, nem folyt ki és mondhatom, hogy vetélkedik a vendéglői leveses cipóval. Mentve a recept! Kellemes hétvéget😘

Biro Ibi @cook_6552363
Igen biza,köszönöm Évike 🤗. Jó ropogós a cipó. Nagyon ízlett. Kellemes hétvéget kívánok 😘💖

Biro Ibi @cook_6552363
Köszi Erikám, ez próba volt,de gondolom többször lesz. Kellemes hétvéget,pusziii 😘❤💖

Törzsök Éva @torzsok_eva
Nagyon kívánatos! 👌💟
Bevallom őszintén, én még nem sütöttem ilyen cipót, de most kedvet kaptam, ami késik nem múlik! 😁😘
Bevallom őszintén, én még nem sütöttem ilyen cipót, de most kedvet kaptam, ami késik nem múlik! 😁😘

Biro Ibi @cook_6552363
Édes Évikém,annyit mondhatok,a cipokat 1nappal hamarabb készítettem el.Zacskóba tettem,igy megpuhult,de evés előtt betettem a sütőbe 5percre a rácsra míg ujra ropogós lett.Megkopogtattam és érződött a kongás. Nagyon szuper. 😘




