@Andi1980 A recepted alapján készítettem el a lencsefőzeléket és nagyon finom lett, köszönöm! Egy picit kellett változtatnom rajta,mert elfelejtettem joghurtot venni,így tejföllel készült és a virslit kihagytam belőle,mert a férjem nem eszik húst. A gyerkőc és én sült kolbásszal ettük 😀B.U.É.K.🤗
Andi1980
Andi1980 @Andi1980
Nagyon guszta lett,örülök hogy ízlett 😋👌🏻👍B.Ú.È.K.🍾🍷🍾🎉🎉🎉