Elkészítés
- 1
A répát és a hagymát megpucoljuk, apróra vágjuk. A borsót kimérjük, a paradicsomot pár percre forró vízbe tesszük, megpucoljuk, apróra vágjuk. A csirkemellet megtisztítjuk, kockára vágjuk.
- 2
A vöröshagymát 1 tk zsíron pici sóval üvegesre dinszteljük, hozzáadjuk a csirkemellet, fehéredésig dinszteljük, rátesszük a fűszerpaprikát, megkavarjuk, majd felöntjük vízzel. Hozzáadjuk a répát, borsót, paradicsomot, paprikakrémet, sózzuk, borsozzuk, beletesszük a köményt és alacsony lángon készre főzzük. Kóstolunk, sózunk, ha kell.
- 3
A tarhonyát megpirítjuk az olajon, felöntjük vízzel, alacsony hőfokon, gyakran megkeverve készre főzzük, ha megfőtt, lefedve állni hagyjuk.
- 4
Ha kihűlt a csirke és a tarhonya, akkor összekeverjük. Jó étvágyat :)
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek













Szöveges kommentek