Elkészítés
- 1
Az élesztőt a 100 ml tejben, cukorral felfuttatjuk.
- 2
A hozzávalókat egy tálba mérjük és dagasztóval masszává keverjük, hozzáadjuk a 400 ml maradt tejet is.
- 3
4 részre osztjuk és kinyújtjuk, háromszög alakokat vágunk és szorosan feltekerjük.
- 4
40 percig kelesztjük.
- 5
Lekenjük a tetejét sós vízzel. Majd 15 percig sütjük előmelegített sütőben 190 C fokon alsó felső sütésen, majd 5 percig sütjük légkeveréssel 190 C fokon.
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/12185405










Szöveges kommentek