Ostya süti

Sztovcsok-Sin Viktória @sztovcsoksin
Anyósomtól kaptam a receptet.
Dupla adagot szoktam csinálni belőle, nagy kedvencünk. Egyszerű és finom is.
Ostya süti
Anyósomtól kaptam a receptet.
Dupla adagot szoktam csinálni belőle, nagy kedvencünk. Egyszerű és finom is.
Top találat itt
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/12720048




Szöveges kommentek