Túrós/kekszes sütés nélkül. Cukor nélkül 📛

Hedianya @H0715
A tortaforma alját kirakom a keksszel.
Túrót, tejfölt, édesítőszert, vajat (olvasztom) és a porcukrot kikeverem.
Lefőzök egy adag espressot. Meglocsolom vele a kekszet, majd mehet rá a krém/gyümölcs. Ezt addig ismétlem, ameddig van krémem. A tetejét reszelt csokivak díszítem. Hűtőben pihentetem 1, 5-2 órát.
Túrós/kekszes sütés nélkül. Cukor nélkül 📛
A tortaforma alját kirakom a keksszel.
Túrót, tejfölt, édesítőszert, vajat (olvasztom) és a porcukrot kikeverem.
Lefőzök egy adag espressot. Meglocsolom vele a kekszet, majd mehet rá a krém/gyümölcs. Ezt addig ismétlem, ameddig van krémem. A tetejét reszelt csokivak díszítem. Hűtőben pihentetem 1, 5-2 órát.
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/13150216






Szöveges kommentek (2)