Aszalt füge étcsokiban #ezüst

Kinga67 @cook_6659197
A nyár ízei a közelgő karácsonyra... kis ötlettel dobozba csomagolva, masnival, kiváló ajándék! 🎀 Receptemet ajánlom Zitának és Sam-nek ❤️
Aszalt füge étcsokiban #ezüst
A nyár ízei a közelgő karácsonyra... kis ötlettel dobozba csomagolva, masnival, kiváló ajándék! 🎀 Receptemet ajánlom Zitának és Sam-nek ❤️
Elkészítés
- 1
A fügét az ősszel szedtem a saját szőlőnkben, sok volt belőle. Elfeleztem, aszalógépbe tettem, néhány órán át száradt.
- 2
Pár napig szabad levegőn száradni hagytam, majd textilzacskóban tovább hagytam száradni.
- 3
Mikulásig. Akkor újra elővettem, kiváló minőségű csokit melegítettem.
- 4
A fügéket megforgattam a felolvasztott csokiban, és sütőpapíron hagytam megdermedni.
- 5
Nagyszerű csemege, gyümölcsökkel, édes borokkal fogyasszuk.
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/14217646
















Szöveges kommentek