Elkészítés
- 1
Darált húshoz keverjük, sót, mustárt, lestyánt, tejfölt, reszelt fokhagymát, 1 tojást, borsot, chilit és jól összedolgozzuk. Vizes kézzel, Fóliára lapítjuk, rászórjuk a sajtot.
- 2
A fóliába Szorosan feltekerjük kb. 3 órára fagyasztóba tesszük. Utána felszeleteljük.
- 3
Tojásba, kukoricapehelybe forgatjuk, forró zsiradékban kisütjük.
- 4
Jó étvágyat! :)
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/14397665













Szöveges kommentek