Sült kacsacomb kelbimbóval

Judith Rónainé Pálffy @cook_Judi70
Szeretjük a kacsát, minden formában. :)
Sült kacsacomb kelbimbóval
Szeretjük a kacsát, minden formában. :)
Elkészítés
- 1
A kacsa combokat befűszerezem.
- 2
A sütőzacskóban 1/2 órát pihentetem, adok időt hogy a fűszerek jól átjárják. Utána előmelegített ütőbe tolom. 170 fokon alul-felül 50 percig sütöm.
- 3
A bacont felkockázom.
- 4
A hagymákat, és a fokhagymát is felszeletelem.
- 5
A bacont megolvasztottam, hozzáadtam a hagymákat, és a kelbimbót. Félkészre puhítottam. Majd a a már megsült combokat kiveszem a sütőzacskóból, és hozzáadom a félkész kelbimbókat. 1/2 órára vissza teszem a sütőbe, és kicsit megpirítom.
- 6
Melegen tálalom. Lehet hozzá adni sült krumplit, vagy rizst. Jó étvágyat kívánok hozzá. :)
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/14964738









Szöveges kommentek