Elkészítés
- 1
A szobahőmérsékletű margarinhoz hozzáadjuk a sütőporral elkevert lisztet, majd a cukrot, a vaníliás cukrot és a tojást és tésztát gyúrunk belőle.
- 2
20 percig hűtőben pihentetjük.
- 3
A pihentetett tésztát lisztezett felületen 2-3 mm vastagságúra nyújtjuk és kiszaggatjuk.
- 4
A kiszaggatott tésztákat sütőpapírral bélelt tepsibe helyezzük és kb. 170-180 fokon 7-8 percig sütjük.
- 5
A kihűlt süteményeket lekvárral megkenjük és összeillesztjük. Én barack és málnalekvárral készítettem.
Porcukorral megszórjuk.Jó étvágyat! :)
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/16197891









Szöveges kommentek