Fokhagymás fetakrém

Kocsis-Horváth Erika @erika_08
Aki szereti a feta sajtot, annak mindenképpen ajánlom ezt a finom krémet.🥰
Fokhagymás fetakrém
Aki szereti a feta sajtot, annak mindenképpen ajánlom ezt a finom krémet.🥰
Elkészítés
- 1
A fokhagymákat pucoljuk meg, tegyük egy sütőtálba, locsoljuk meg egy kis olívaolajjal és süssük meg 200 C fokon kb. 20 perc alatt vagy amíg szépen megpuhulnak.
- 2
Ha kész vannak, tegyük aprítógépbe, adjuk hozzá a feldarabolt feta sajtot, locsoljuk meg 3 ek olívaolajjal, fűszerezzük be sóval, borssal, szárított oregánóval. A sóval óvatosan, mert a feta önmagában is elég sós.
- 3
Jó alaposan turmixoljuk össze, finom krémesre. Ezután már ehetjük is, piritóssal vagy akár mártogatósnak is kiváló. Jó étvágyat annak aki elkészíti!😊
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/16847290










Szöveges kommentek (2)