Elkészítés
- 1
Felverjük a vajat a porcukorral, majd hozzáadjuk a fahéjat és a cukrot.
- 2
Hozzátesszük a liszt 1/2-ét és összedolgozzuk a vajas masszával, majd jöhet a másik fele. Ha ezzel elkészültünk jöhet rá a tej és a tojás, majd tésztát gyúrunk belőle. (Ha nem áll össze, akkor nyugodtan lehet még rá tejet önteni, de óvatosan!) Egy órára mehet a hűtőbe.
- 3
Lisztes felületen kinyújtjuk és kiszaggatjuk.
- 4
Előmelegített sütőben 170 fokon kb. 13-14 percig sütjük.
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/2273492




Szöveges kommentek