Elkészítés
- 1
A tojássárgáját a cukorral, zsírral, reszelt citromhéjjal kikeverjük.
- 2
Hozzáadjuk a lisztet sütőporral elkeverve és a tejet.
- 3
Zsírozott lisztezett tepsibe öntjük. Előmelegített sütőben megsütjük.
- 4
Forrón megkenjük baracklekvárral és meghintjük darált dióval.
- 5
Tetejére a 4 db tojásfehérje, 30 dkg porcukorral gőz felett felverve.
- 6
Csokimáz a hab tetejére: Felmelegített kevés víz hozzáadásával elkeverjük a kakaót és a cukrot, majd a habra csurgatjuk.
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/4356274




Szöveges kommentek