Kalácsom

Török Sándorné @cook_7314540
Rossz volt ma a lift, én meg betegen voltam itthon, és egy falat kenyér sem volt itthon. Így jött a gondolat, hogyan oldjam meg a gondomat.
Kalácsom
Rossz volt ma a lift, én meg betegen voltam itthon, és egy falat kenyér sem volt itthon. Így jött a gondolat, hogyan oldjam meg a gondomat.
Elkészítés
- 1
Az összes hozzávalót robotgéppel bedagasztom.
- 2
Konyharuhával letakarva kb. 45 percig kelesszük.
- 3
A tésztát 8 egyenlő részre osztottam. 6 db rudacska amiből 2 db 3-as fonatú kalácsot csináltam. 2 db kigombócozva puffancska lett. Konyharuhával letakarva kelesszük még 15 percig.
- 4
Tojással lekenve, előmelegített sütőben közepes lángon kb. 30 percig sütjük.
- 5
Jó étvágyat hozzá.
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/4505957





Szöveges kommentek