Kenyér

Márk Zsuzsanna @cook_810531
Gyors egyszerű és nem kell hozzá sok edény /egy tál egy evőkanál és egy őzgerinc forma /
Kenyér
Gyors egyszerű és nem kell hozzá sok edény /egy tál egy evőkanál és egy őzgerinc forma /
Elkészítés
- 1
Az összese hozzávalót össze keverjük egy evőkanállal.
- 2
1 órát kelesztjük.
- 3
Sütőpapírral kibélelt őzgerinc formába öntjük. A tetejét vizes ek-al simítjuk.
- 4
Előmelegített sütőbe 40 percig sütjük.
- 5
Sütés után ki venni az őzgerinc formából és konyharuhával letakarni, teljesen míg kihűl.
- 6
Én villany tűzhelybe sütöttem 170 C-on. A gáz tűzhelybe közepes hőmérsékleten kell sütni.
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/4595209



Szöveges kommentek