Rakott zsemle ❤️

Nicolette Konyha @cook_12108024
Gyerekkoromban Anyukám sokat készített ilyet nekünk nagyon szerettük.A vanília illata míg sül...hm nagyon szeretem ☺️
Rakott zsemle ❤️
Gyerekkoromban Anyukám sokat készített ilyet nekünk nagyon szerettük.A vanília illata míg sül...hm nagyon szeretem ☺️
Elkészítés
- 1
A zsemléket felszeljük.
- 2
A tejet felforraljuk az olajjal, vaníliás cukorral, vajjal.
- 3
Kicsit kihűtjük a tejet és hozzákeverjük a felvert tojásokat, majd beleforgatjuk a zsemle szeleteket.
- 4
Olajozott zsemlemorzsával megszórt tepsibe tesszük egymásra a szeleteket, míg el nem fogynak.
- 5
180 fokon 30 percig sütjük.
- 6
Lehet közé darált diót, kalaót, lekvárt is tenni opcionális de én így szeretem egyszerűen.
Top találat itt
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/5649266



Szöveges kommentek