Csoki mousse

Király Mercédesz @kirmeri_7
Megkívántam valami egyszerű, sütés nélküli csokis desszertet :) Én most szőlőcukrot használtam, de bármilyen más édesítővel is el lehet készíteni.
Csoki mousse
Megkívántam valami egyszerű, sütés nélküli csokis desszertet :) Én most szőlőcukrot használtam, de bármilyen más édesítővel is el lehet készíteni.
Elkészítés
- 1
Egy üvegedénybe teszem a csokikat, 2 ek szőlőcukrot és a 3 ek joghurtot.
- 2
Mikróban összeolvasztom, közben 1 ek szőlőcukorral felverem a tojásfehérjéket.
- 3
Hagyom egy picit hűlni a csokis masszát, majd belekavarom a habot.
- 4
Bármilyen gyümölccsel, vagy keksszel lehet enni, de önmagában is megállja a helyét. :)
- 5
Jó étvágyat!
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/5880921





Szöveges kommentek