Elkészítés
- 1
Először sütünk egy piskótalapot a 4 tojásból.
A tojásfehérjéket kemény habbá verjük.
A sárgéákat habosra kavarjuk a cukorral, hozzáadjuk a vizet, utána kanalanként a sütőporral elkevert lisztet és mérsékelt tűzön megsütjük. - 2
Elkészítjük a krémet.
- 3
Kevés tejben csomómentesre kavarjuk a pudingport, a többi tejhez adjuk, és állando kavaras mellett sűrűre főzzük.
Hagyjuk kihűlni, utána hozzáadjuk a cukorral kihabositott vajhoz. - 4
Egy tepsit kirakunk kevés tejbe mártott kekkszel és rásimítjuk a krémet.
A krémre teszünk ujabb réteg tejben áztatott kekszet.
Erre rásimítjuk a felvert Hulala-t.
Erre jön egy ujabb réteg keksz. - 5
Az összerakas után hűtőbe tesszük néhány órára...
- 6
A kekszet nem kell sokáig a tejbe mártani, mert elázik... Tetejére lehet csokimázat tenni...
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek




Szöveges kommentek