Fantasztikus lett ,annyit rontottam,hogy a multkor egy másik receptnél édes lett a kenyér.Most redukáltam a cukrot 1 kismérőre, a sót pedig növeltem 4re.Kicsit sós lett,de nem baj,mert a következőnél cukor 1en marad a só pedig 3 lesz.Sztem Nekünk úgy lesz tökéletes.Mindenesetre a rengeteg recept közül,amit próbáltam ez lett a legjobb.Ja még annyi ,h csak bl 80as lisztet használtam.Nagyon jó recept,köszönjük szépen 🙂