Nem volt rossz.
Ez fantasztikus.az egész család imádja.nagyon egyszerü.a 15 éves lányom csinálta.200 fokon sütöttem.30 percig lefedve.utánna ismét 30 perc lefedés nélkül.
Tökéletes revept.
30万回以上作られた人気作者のレシピ
ここでしか読めない、実績ある作者の自信作が揃っています。レシピを作ると、作者の応援につながります。