Köszönjük szépen a receptet! 😊
Nagyon finom volt, köszönjük szépen! 😊A fele rész liszthez zablisztet adtam és egy kis füstölt sajtot a tésztába.
Köszönjük szépen!Nagyon finom volt!😊
A miénk ilyen lett. Még hűl, de már alig várjuk, hogy megszeghessük! 🤗
Isteni finom ez a recept!Köszönjük szépen!
Köszönjük szépen a mennyei receptet! Igazán egyszerű, de nagyszerű, habos, krémes, könnyű, az íze fantasztikusan finom! 😊
Nagyon finom, gyorsan elkészül. Pont ezt az ízt, állagot kerestem! Köszönjük szépen! 😊
Isteni lett! Köszönjük! 😊
30万回以上作られた人気作者のレシピ
ここでしか読めない、実績ある作者の自信作が揃っています。レシピを作ると、作者の応援につながります。