Patiszonkrém-leves🌿

Megjelentek az első kis patiszonok, alig telt el egy kis idő máris hatalmassá nőttek! 🤩 Úgy, hogy nálam dübörög a patiszon szezon is! 😁 Most egy finom krémleves készült, hidegen, nagyon finom üdítő! 🥰
Patiszonkrém-leves🌿
Megjelentek az első kis patiszonok, alig telt el egy kis idő máris hatalmassá nőttek! 🤩 Úgy, hogy nálam dübörög a patiszon szezon is! 😁 Most egy finom krémleves készült, hidegen, nagyon finom üdítő! 🥰
Elkészítés
- 1
Egy szép nagy patiszont meghámozunk, a magját kiszedjük, és apró kockára vágjuk. A zöldségzöldet összekötjük.
- 2
Az olajon megdinszteljük a vöröshagymát és a fokhagymát hozzáadjuk a répát a az apróra vágott répát és krumplit, a zöldség zöldet, sóval borssal ízesítjük, vizet öntünk alá, majd puhára pároljuk.
- 3
Majd a patiszont hozzáadva puhára pároljuk. Kidobjuk belőle a zöldségzöldet, és botmixerrel pépesítjük majd hozzáadjuk a sajtot és a tejfölt, újra mixeljük majd belekeverjük az apróra vágott kaprot, összekeverjük, és már tálalhatjuk is.
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek












Szöveges kommentek