kunzsuzsi
kunzsuzsi @cook_6652306
Nagyon jó recept! Köszönöm! Zsír helyett tepertőkrémet használtam. Gyermekeimnek is nagyon ízlett! Köszönöm☺️☺️
Brigi Batizi
Brigi Batizi @brigi_batizi
@cook_6652306 köszönöm szèpen ,hogy elkészítetted. Legközelebb ènis kipróbálom igy 😁
Andrea von Sattler
Andrea von Sattler @andrea_vonsattler
@cook_6652306 imádnám, de kár, hogy nem tudsz belőle adni most! :D Töltsd fel Te is a receptet sajátként, hisz változtattál rajta! :)