Dupla kakaós csiga
Pihe-puha omlós 🙂
Elkészítés
- 1
Az élesztőt langyos tejben felfutattam (porcukkal)
- 2
A többi hozzávalót a keverőtálba raktam, majd ráöntöttem az élesztős tejet, utána pedig kidagasztottam a tésztát. Lágy puha tésztám lett.
- 3
Golyót formáztam belőle, majd pihentettem 60 percet. Utána kinyújtottam a tésztám.
- 4
A kakaót az olajjal és a porcukorral kikevertem, majd bekentem a tésztámat vele.
- 5
Feléig feltekertem a tésztát, majd a másik felét is úgy, hogy összeérjenek. Végül felszeleteltem őket.
- 6
Zsírpapírral bélelt tepsire raktam, majd letakarva kelesztettem 30 percet. Mikor szépen megkeltek langyos tejjel kentem meg őket.
- 7
180 ° fokon sütöttem kb. 30-35 percet. Mikor kész lett újra átkentem tejjel, porcukorral megszórtam és kész is lett 🥰 Jó étvágyat hozzá!
Hasonló receptek
További ajánlott receptek






















Szöveges kommentek