Pohárkrém gyümölcsöntettel

Zsuzsanna Erdős (pancsikonyhaja.blogspot.com) @cookzsuzsierdos
Egy gyors édességet akartam ebéd utánra és minden volt a hűtőben/kamrában
Pohárkrém gyümölcsöntettel
Egy gyors édességet akartam ebéd utánra és minden volt a hűtőben/kamrában
Elkészítés
- 1
A vajas keksz egy nyújtófával apróra zúztam. A fagyasztott gyümölcsöt (nálam vegyesen volt a kettő) kevés cukorral felforraltam és kicsit főztem, amíg besűrűsödött, majd botmixerrel átkevertem.
- 2
A mascarponét vaníliás cukorral jól elkevertem majd hozzáadtam a felvert tejszínt.
- 3
A 3 összetevőt poharakba rétegeztem. Először keksz, majd a mascarpone krém és utána a gyümölcs, majd ugyanez mégegyszer. Felhasználásig hűtőben pihentettem.
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/15841305




Szöveges kommentek