Elkészítés
- 1
A felszeletelt hagymát kevés olajon megfonnyasztottam aztán a felkarokázott virsliket kicsit pirítottam rajta majd felöntöttem a lecsoval és a paradicsomlével és pároltam tovább
- 2
A tojásokat a parmezánnal borssal sóval és a mustárral alaposan felvertem és mikor a paprikákat a fakanállal könnyen szét tudom vágni akkor szoktam ráönteni és kicsit magasabb lángon "készre sütöm". Mivel szaftosabb a lecsom nem lett olyan kemény a tojás hanem inkább kicsit nyunyássbb és ez pont így jó. Jó étvágyat
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/16258682










Szöveges kommentek (2)