Торт на сковороді з "нічого"

Коли треба приготувати щось, але немає духовки. І треба швидко.
#нашвидкоруч
#тортнасковороді
#крембезмасла
#заварний крем
Торт на сковороді з "нічого"
Коли треба приготувати щось, але немає духовки. І треба швидко.
#нашвидкоруч
#тортнасковороді
#крембезмасла
#заварний крем
Кроки
- 1
Збити яйця +цукор+ваніль
- 2
Додаємо крохмаль 2ложки
- 3
Додати какао 2ложки
- 4
Олія 100 грам... приблизно.
- 5
Сметану по рецепту треба,...я не додавала, так як не прихильник змішання рослинних і тваринних жирів.
Тому линула пів стопки молока. - 6
Розпушувач
- 7
Все змішала.
І вилила це тісто на 2 сковорідки.
Так швидше буде.
Печеться під кришкою на маленькому вогні.
Хвилин так 5.
Перевертаємо і тут уже хвилинки 2 пекла.Головне не скільки часу, а суть пропекти з обох боків.
- 8
Крем робила заварний.
І то, не було масла, то зготувала крем без масла.
Звісно з маслом вершковим було б смачніше, та немає наразі,...а терміново треба було щось до чаю, то....
знаєте, досить непогано.
Ключові слова
Схожі рецепти
Більше рецептів









Коментарі (5)