Elkészítés
- 1
A burgonyát megpucoltam, megmostam, kockákra vágtam és feltettem főni annyi vegetás vízben, hogy ellepje.
- 2
A fokhagymagerezdeket megpucoltam, lereszeltem, a zsiradékon megdinszteltem, miután a burgonya megfőtt, leszűrtem, de a levét nem öntöttem ki, a burgonyát leturmixoltam és a levével együtt hozzáadtam a fokhagymához, ízlés szerint ízesítettem borssal, vegetával, hozzáöntöttem a főzőtejszínt, 5 percig hagytam még főni. Tálaláshoz én a reszelt sajtot választottam a tetejére. Jó étvágyat kívánok hozzá! 😃
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/8568526




Szöveges kommentek